top of page

Acerca de

   O.M.D. Ph.D Ac  יאיר מימון ד״ר לרפואה סינית

yair pic 5_edited.jpg

 יאיר מימון הוא מטפל, חוקר ומרצה לרפואה סינית. יש לו יכולת וכישורים יוצאי דופן, המעניקים לו מיומנות אבחנה והבנה מעמיקה של מצבים רפואיים והתאמה מדויקת של הטיפול לכל מטופל.

 

 יאיר מימון הוא מחלוצי הרפואה הסינית והרפואה המשלימה בישראל. מטפל ומלמד מעל 30 שנה. במשך 15 שנה ניהל את היחידה לרפואה משלימה בבית חולים איכילוב. כמו כן, הקים וניהל את תחום המחקר ב'מרכז טל' לרפואה אינטגרטיבית (משולבת) במכון האונקולוגי מרכז רפואי שיבא, תל השומר, שם ניהל מחקרים פורצי דרך בתחום הסרטן ומערכת החיסון וטיפול בצמחי מרפא.

 

 יאיר מימון מכהן כנשיא האגודה האירופאית לרפואה סינית. עומד בראש האקדמיה הבינלאומית לרפואה אינטגרטיבית. עובד בתאום עם ארגון הבריאות הבינלאומי WHO  לקידום השילוב של תחום הרפואה הסינית במערכות הבריאות בעולם. מנהל מחקרים פורצי דרך בתחום הרפואה הסינית. פרסם מעל 30 מחקרים על רפואה סינית וצמחי מרפא בסרטן ובמחלות אוטואימוניות.

 

 יאיר מימון נבחר 10 שנים ברציפות כאחד מהמטפלים המומלצים בישראל במוסף "הכי טובים" של עיתון מעריב, ונבחר לרשימת המטפלים האלטרנטיביים הטובים בישראל על פי מגזין פורבס Forbes.

דרכו של  יאיר מימון, אל לימוד רפואה סינית נבעה מחיפוש ורצון לטפל ולעזור בדרך אחרת. דרך שיש בה שילוב של ידע מדעי, עם ידע עתיק שכולל הבנה עמוקה של ריפוי.

 

את דרכו המקצועית החל בלימודים באנגליה ובארה”ב שם עשה את הדוקטורט ברפואה סינית במקביל להשתלמות בבית חולים “Lamuel Shatok” בבוסטון’ וכן התמחה רבות בבתי חולים בסין.

 

הקים וניהל את מכללת מדיסין, לימד רופאים במסגרת קורסי הכשרה לרופאים באונ’ בר אילן.

 

יאיר מימון הנו חוקר ומרצה בכיר ובעל שם עולמי בתחום הטיפול ברפואה סינית בסרטן, מערכת החיסון ובבעיות רגשיות.

 

בשנים האחרונות הוא מתמחה בחקר הטיפול במחלת הסרטן, מחקריו פורצי הדרך הובילו להוכחות חדשות ושלושה פטנטים בינלאומיים ייחודים בתחום צמחי המרפא והשפעתם על סרטן ומערכת החיסון. מחקריו פורסמו בעיתונים מדעים מהשורה הראשונה.  לדוגמא: מחקר שנערך בבית חולים איכילוב שעקב אחר קבוצת נשים חולות סרטן שד שטופלו בעזרת פורמולה ייחודית שפיתח והראתה שיפור בתופעות הלוואי של טיפולים כימותרפיים . ד”ר יאיר מימון הוא עובד וחוקר עם מיטב הרופאים בתחום האונקולוגי בארץ ובעולם, כמו:  פרופ׳ דוד רוזנטל, מבחירי האונקולוגים, מבית ספר לרפואה בהרוורד (Harvard Medical school) וד”ר פאי יו יאנג מבית חולים  MD Anderson ועוד רבים אחרים.

 

מחקריו נבחרו להציג את המדע בתחום הרפואה המשולבת בכנס באונסקו UNESCO בפריז וכן בכנס של ארגון הבריאות הבינלאומי WHO.

תפקידים נוספים:

  • סוקר בינלאומי מטעם ארגון הבריאות הבינלאומי את תחום הרפואה הסינית Peer Reviewer – WHO ICD-11 Traditional Medicine Chapter

  • חבר ועדת המחקר של Society of integrative Oncology

  • בעל רישיון אמריקאי מטעם ה-National Certification Commission for acupuncture and oriental medicine

מרפאתו של ד״ר יאיר מימון עברה למקום חדש. 

ברחוב אלי תבין 12 תל אביב.

 

לקביעת תור או לכל שאלה, מוזמנים להתקשר

03-5043030 או

058-5043030 וואטסאפ

מוזמנים לשלוח לנו כל שאלה

bottom of page